Noorderlinknieuws ook via Twitter en LinkedIn

Voortaan kun je zelf bepalen hoe en wanneer je de Noorderlink nieuwsberichten ontvangt. Nieuwe media als Twitter en LinkedIn bieden deze mogelijkheid.
En heb je geen zin in nieuwe fratsen? Dan is er gewoon elke tweede donderdag van de maand deze nieuwsbrief!

twitter

Hoe kun je ons nieuws voortaan op de nieuwe manier ontvangen:

  1. Word volger van  Noorderlink op Twitter:
    via Twitter krijg je het nieuws zodra het zich voordoet.

  2. Via Noorderlink op LinkedIn:
    door Noorderlink aan je LinkedIn-contacten toe te voegen blijf je via de update mail van LinkedIn op de hoogte van ons nieuws. Onze Twitter-berichten verschijnen namelijk ook op ons LinkedIn-profiel. De frequentie van de updatemail  kun je in LinkedIn zelf instellen.
    (In LinkedIn heeft Noorderlink een nieuw Noorderlinkprofiel moeten aanmaken. Mensen die nog lid zijn van de oude Noorderlinkgroup krijgen een invitatie voor het nieuwe profiel).

 

Document acties