1 dag sportfotograaf en gratis kaarten
1 dag sportfotograaf en gratis kaarten
Van 30 mei t/m 1 juni vindt het Nederlands Kampioenschap junioren plaats. Dit jaarlijkse atletiekevenement wordt dit jaar in Groningen gehouden. Hardlopen, verspringen, kogelstoten en speerwerpen zijn maar een paar van de onderdelen waarop jongeren hun krachten gaan meten. Noorderlink is hoofdsponsor van de editie 2008 en dat levert een aantal leuke voordelen op. Zoals 200 gratis kaarten voor medewerkers van onze participanten en de mogelijkheid voor hobby-fotografen om als sportfotograaf met perskaart te kunnen werken.
Op het Nederlands Kampioenschap atletiek vind je een keur aan talentvolle jonge sporters. Dat is ook de reden waarom Noorderlink ervoor heeft gekozen dit evenement te sponseren. De combinatie jong en talentvol is immers ook wat we zoeken op de arbeidsmarkt. En het bereik is groot. Alleen al het Atletiek Magazine heeft een landelijk bereik van 170.000 lezers. Natuurlijk past het evenement ook goed bij de activiteiten van een aantal van onze deelnemers, zoals bijvoorbeeld het intstituut voor sportstudies van de Hanzehogeschool en intitiatieven van het Noorderpoortcollege, Alfacollege en de Rijksuniversiteit en de City of Talent-campagne.
Voordelen voor medewerkers
Ook de
medewerkers van Noorderlinkpaticipanten hebben een voordeeltje. Noorderlink mag
namelijk 200 gratis kaarten weggeven. Geïnteresseerden kunnen mailen naar
info@noorderlink.nl. Wees er snel bij,
wie het eerst komt wie het eerst maalt. Er zijn 10 kaarten per organisatie beschikbaar.
Word sportfotograaf! Meldt u aan!
Houdt u van
fotograferen en zou u ook wel eens op die plekken willen staan vanaf waar
persfotografen altijd de mooiste foto’s kunnen maken? Dat kan nu. Noorderlink
heeft een aantal perskaarten voor fotograferende medewerkers kunnen regelen.
Maar raak schieten dus! De mooiste foto wint een prijs en we plaatsen alle
foto’s op internet. Meer informatie volgt na aanmelding. Er kunnen maximaal 5 deelnemers meedoen. Aanmelden kan via info@noorderlink.nl.
Fotografeert u niet zelf, maar kent u een collega die dit wel leuk zou vinden. Tip hem of haar dan!
Meer informatie over het NK Atletiek: www.nkjunioren2008.nl
