Masterclass Advieskunde o.l.v. Prof. dr. Léon de Caluwé

— gearchiveerd onder:

In deze Masterclass krijgt u een overzicht van de meest geaccepteerde theorieën en modellen uit de advieskunde. Het is een actueel en compleet overzicht van het vakgebied. Daarnaast wordt u een adviescase voorgelegd om te ervaren hoe adviseren in de praktijk in zijn werk gaat. Twee recente onderzoeken van het Center for Research in Consultancy (CRC) van de VU worden kort gepresenteerd. Onderzoek naar de effectiviteit van advieswerk en onderzoek naar de competenties van adviseurs.

Wat
  • Masterclass
Wanneer 27-05-2010
van 09:30 tot 17:00
Waar Château Hotel Restaurant de Havixhorst te De Schiphorst (Meppel)
Naam
Telefoonnummer 0595-443214 / 06-36329588
Voeg agenda item toe aan kalender vCal
iCal

Masterclass Advieskunde

Donderdag 27 mei 2010, De Havixhorst te De Schiphorst (Meppel)
Docent: Prof. dr. Léon de Caluwé (Hoogleraar Advieskunde VU te Amsterdam)

In deze Masterclass krijgt u een overzicht van de meest geaccepteerde theorieën en modellen uit de advieskunde. Het is een actueel en compleet overzicht van het vakgebied. Daarnaast wordt u een adviescase voorgelegd om te ervaren hoe adviseren in de praktijk in zijn werk gaat. Twee recente onderzoeken van het Center for Research in Consultancy (CRC) van de VU worden kort gepresenteerd. Onderzoek naar de effectiviteit van advieswerk en onderzoek naar de competenties van adviseurs.

Programma:

09.30-10.00 uur Ontvangst en kennismaking

10.00-12.30 uur Masterclass, deel I: overzicht van het vakgebied                                     Advieskunde

12.30-13.30 uur 2-gangen Havixhorstlunch

13.30-15.00 uur Masterclass, deel II: werken aan een adviescase

15.00-15.15 uur Pauze

15.15-16.15 uur Masterclass, deel III: recent wetenschappelijk onderzoek

16.15-16.30 uur Vragen en terugblik

16.30- 17.00 uur Afsluiting met hapje en drankje

Resultaat:

Na deelname aan deze Masterclass bent u in staat om:
- de belangrijkste modellen en theorieën uit de advieskunde te benoemen
- te zien hoe een adviseur in een case te werk gaat
- twee thema’s (effectiviteit en competenties) uit de advieskunde te begrijpen

Voor wie: Interne en externe organisatieadviseurs, consultants en andere professionals die als adviseur écht succesvol willen zijn bij interventies in hun rol van adviseur.

Prof. dr. Léon de Caluwé:
Léon de Caluwé (geboren 1950) is senior partner bij Twynstra Gudde, management consultants te Amersfoort en deeltijd hoogleraar advieskunde aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. Hij heeft ruim dertig jaar ervaring als praktiserend organisatieadviseur in alle denkbare sectoren en branches van de samenleving. Hij heeft een uitgebreide lijst van publicaties, is gepromoveerd op een onderwerp uit de veranderkunde en doet onderzoek naar advieswerk. Zijn expertisegebieden zijn: veranderkunde, gaming en advieskunde. Voor het expertisegebied advieskunde bestudeert hij de rollen, interventies en effecten van organisatieadviseurs en geeft aanwijzingen voor de praktijk van deze adviseurs.

Uw investering: deelname aan deze eenmalige Masterclass vergt een investering van € 475,-. Hierbij is naast de Masterclass een uitgebreide lunch en de overige catering inbegrepen. Komt u met een collega, dan ontvangt deze collega een korting van € 50, uw collega betaalt dan slechts € 425,-. De deelnameprijs is exclusief BTW. Uw investering is fiscaal aftrekbaar.

Aanmelden: Via de website www.hrm-succes.nl kunt u zich voor deze Masterclass aanmelden.

Meer informatie over dit agenda item